خوانندگان محترم برای روان‌تر خواندن کتابها می‌تواند نسخه PDF آنها را تهیه کنند. در نسخه PDF فرمت بندی اشکال، نمودارها ، فرمول‌ها ، فانت‌های بکاررفته و صفحه بندی حفظ شده و خواننده براحتی می‌تواند آنرا در دستگاه‌های قابل حمل خود (مثل نوت‌بوک، تبلت و یا موبایل) مطالعه کند.

در صورتی که عملیات پرداخت را انجام داده‏‎اید، لطفاً فرم زیر را پرکرده و سپس دکمه ارسال را فشار دهید. پس از تایید پرداخت، فایل کتاب از طریق ایمیل برایتان ارسال میشود. در غیر اینصورت برای اطلاع از چگونگی پرداخت ادامه همین صفحه را مطالعه کنید.

نام خودتان را به فارسی در زیر وارد کنید :

شماره پیگیری، شماره شناسه، و یا شماره پرداخت را در زیر وارد کنید:

نحوه پرداخت را در زیر وارد کنید (مثلاً : کارت به کارت، واریز به حساب  و غیره):

در وارد کردن صحیح آدرس دقت کنید، زیرا اگر آن را اشتباه وارد کرده کنید (یا ایمیل غیرفعال باشد) کتاب به همین آدرس ارسال می‎شود. همچنین دقت کنید که ایمیل وارد شده فعال باشد. مشتریانی بوده‏اند که برای مدتی از ایمیل خودشان استفاده نکرده‏اند (مثلاً در جی میل، یاهو، هات میل، ...)، و چون ایمیل آنها بصورت خودکار غیر فعال شده، پاسخ ما را هم دریافت نکرده اند. در این گونه موارد ما مسئول تاخیر پیش آمده نخواهیم بود. اگر دیدید برای مدتی پاسخی از ما دریافت نمی‏کنید، با یک ایمیل که از درستی و فعال بودن آن مطمئن هستید با ما تماس بگیرید.:
آدرس ایمیل خودتان را در زیر وارد کنید.

آدرس ایمیل خودتان را دوباره وارد کنید.

فقط اگر مبلغ پرداختی شما با آنچه در زیر آمده متفاوت است، مبلغ پرداختی خودتان را در زیر وارد کنید، در غیر اینصورت آن را تغییر ندهید:

فقط اگر نام کتاب مورد نظر شما با آنچه در زیر آمده متفاوت است، نام کتاب را در زیر وارد کنید، در غیر اینصورت آن را تغییر ندهید:

برای دریافت نسخه PDF کتاب ، لطفاً از یکی از راه‎های زیر مبلغ را واریز کرده،  سپس  با استفاده از شناسه پرداخت، فرم بالا را پر کنید :

هزینه را از طریق کارتهای خود پرداز عضو شتاب به شماره کارت زیر واریز کنید:

 6221-0610-7262-8250

بنام کامران بزرگزاد

و یا شماره حساب بانک پارسیان     0100039402001     در  وجه کامران بزرگزاد.

در صورتیکه میخواهید از طریق اینترنتی توسط سیستم پایا پرداخت کنید، از شماره حساب زیر استفاده کنید:
 IR780540200302010039402001 
بنام کامران بزرگزاد.
توجه داشته باشید که تایید پرداخت سیستم پایا ممکن است زمانبر باشد. در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری نیز امکان تایید پرداخت وجود ندارد. بهترین روش پرداخت توسط کارت است.